• Okresné dekanátne kolo Biblickej olympiády

• Dňa 29.03.2023 sa uskutočnilo Okresné dekanátne kolo Biblickej olympiády. Súťažné družstvo z našej školy (vybraní žiaci II.C triedy) sa umiestnilo na 3. mieste.

Ďakujeme za reprezentáciu školy.

• Školské kolo súťaže Mladý ekofarmár

• Dňa 23.03.2023 sa konalo školské kolo súťaže Mladý ekofarmár - súťaž v dojení.

V celoslovenskom kole, ktoré sa bude konať na SOŠ Pruské nás budú reprezentovať:
            1. miesto - Kopčák Oliver z III.C,
            2. miesto - Ševčíková Barbora z III.C,
            3. miesto - Štrba Adam z III.C,
            4. miesto - Janeková Nina z II.B (náhradníčka).

Ďakujeme všetkým súťažiacim

• Medziškolský pretek kynológov

• Dňa 23.03.2023 sa konal medziškolský pretek kynológov v Ivanke pri Dunaji.

Kynológovia zo IV.A triedy (Branislav Lackovič, Sabína Motolová a Lucia Kováčová) získali ako družstvo s bodmi 97, 95 a 90 (zo 100 možných bodov) krásne 1. miesto.

V súťaži jednotlivcov sa na 1. mieste umiestnil Branislav Lackovič a na 3. mieste Sabína Motolová.

Gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu školy.

• Krajské kolo SOČ

• Dňa 22.03.2023 sa konalo krajské kolo SOČ

V odbore poľnohospodárstvo sa Bibiana Betková zo IV.B umiestnila na 1. mieste a Samuel Šelinger z III.C sa umiestnil na 2. mieste. Obaja postupujú do celoštátneho kola.

V odbore biológia sa Nikola Zápražná z III.C umiestnila na 4.mieste.

Ďakujeme a blahoželáme našim žiakom, ktorí nás na ňom úspešne reprezentovali.

• Krajské kolo environmentálnej súťaže ENERSOL SK

• Dňa 8.3.2023 sa v Zlatých Moravciach uskutočnilo krajské kolo 13. ročníka environmentálnej súťaže žiakov SŠ ENERSOL SK, kde naša žiačka IV.D triedy Ema Ridzoňová obhájila krásne 3. miesto s témou Zelené strechy.

Blahoželáme k výhre!

• Hviezdoslavov Kubín

• Dňa 1.3.2023 sa uskutočnilo školské kolo recitačnej súťaže "Hviezdoslavov Kubín" s nasledujúcimi výsledkami:

Kategória poézie:
            1. miesto: Nikola Szabóová (I.A)
            2. miesto: Katarína Pálešová (I.C)
            3. miesto: Katarína Štefeková (I.D)

Kategória prózy:
            1. miesto: Zuzana Ďatková (II.B)
            2. miesto: Kamila Čierniková (I.A)
            3. miesto: Vivien Laczkóová (III.C)

Víťazom strdečne blahoželáme.