• Školský internát pri SOŠ veterinárnej, Drážovská 14, Nitra

• Vo veci školského internátu kontaktujte:
        Mgr. Jana Farkašová - 0948/792233, farkasova@sosvetnr.sk

• Žiadosť o prijatie žiaka do ŠI  pre školský rok 2022/2023 je možné podať:

• do rúk skupinového vychovávateľa,
        • na sekretariáte riaditeľa školy (rozhoduje dátum na pečiatke podateľne školy),
        • poštou na adresu: Stredná odborná škola veterinárna, Drážovská 14, 950 12 Nitra, s označením na obálke „Školský internát - prihláška“ (rozhoduje dátum podacej pečiatky pošty).

Termín podania žiadostí je  do 23. mája 2022 (netýka sa novoprijatých žiakov).

Žiaci, ktorí boli prijatí a potvrdili nástup na štúdium sa môžu uchádzať o ubytovanie v školskom internáte prostrednícvtom zaslania žiadosti, ktorú nájdete Žiadosť o prijatie žiaka do ŠI. Ostatné pokyny k ubytovaniu nájde na našej stránke v časti "Školský internát". Žiadosti o ubytovanie na školskom internáte posielajte do 31.5.2022 (platí pre novoprijatých žiakov).

Kritéria prijatia (otvoria sa kliknutím na názov) do školského internátu upravuje  Smernica č. 11/2020, ktorou sa určujú podrobnosti prijímania žiakov do školského internátu.

• Prevádzka školského internátu

Prevádzka internátu

V čase školského vyučovania od nedele 16,00 hod. do piatku 14,00 hod.

Príchod žiakov do školského internátu je nedeľa 16,00 - 21,00.

Odchod žiakov zo školského internátu je piatok do 14,00.

Pokyny pre nástup žiakov do školského internátu si prečítate TU...

Ubytovanie

Žiaci sú ubytovaní v "bunkách", ktoré obsahujú jednu 2 miestnu izbu, jednu 3 miestnu izbu, jedno WC a jednu kúpeľňu. K dispozícii sú spoločenské miestnosti so spoločenskými hrami, kuchynka, posilňovňa, telocvičňa, vonkajšie športoviská, knižnica, študovňa.

Žiaci ubytovaní v ŠI majú možnosť pripojenia vlastných PC do Internetu pomocou WiFi siete s dosahom do každej izby.

Stravovanie

Žiakom je poskytnutá možnosť celodenného stravovania. Stravovanie je zabezpečené v školskej jedálni.