• Nefunkčnosť "rodičovských" prístupov

• Nefunkčnosť "rodičovského" prístupu je zapríčinená zmenou Vašej súkromnej mailovej adresy (ktorú už nebudeme na komunikáciu ďalej využívať) novovytvorenou oficiálnou školskou mailovou adresou (viď čl. uvedený nižšie).

Pre kontrolu známok a dochádzky môžete použiť žiacky prístup (prihliasovacie meno a heslo určené pre žiakov).

Za krátkodobé komplikácie sa Vám ospravedlňujeme.

• Školské mailové schránky pre rodičov

• Vážení rodičia - zákonní zástupcovia neplnoletých žiakov,

k 15.2.2020 Vám boli vytvorené školské mailové schránky, ktoré budú slúžiť na oficiálnu komunikáciu vedenia a zamestnancami školy s Vami. Odteraz Vám budú do novovytvorenej mailovej schránky zasielané oficiálne dokumenty.

Prihlasovacie údaje do novovytvorených schránok Vám budú doručené po deťoch v piatok 28.2.2020.

V novovytvorených mailových schránkach nájdete prístupové údaje "rodičovského" konta do EduPage.

• Program DOD

• Spoločenská miestnosť - ukážky poslušnosti so psami, ukážky handlingu

Učebňa rastlinnej výroby - ukážky kompostovania, liečivé rastliny a modely mechanizácie

Malé ihrisko - predvádzanie školskej mechanizácie

Hlavná choda - včelárska expozícia s ochutnávkou medu

- ručné dojenie

Školské vivárium - prezentácia cudzokrajných zvierat

Učebňa biológie - prezentácia prác v biologickom laboratóriu

Laboratórium chémie - ukážky prác v laboratóriu

Veterinárna ambulancia - prezentácia ambulancie

Veterinárne laboratórium - mikroskopovanie, vyšetrovanie vzoriek moču a trusu

Salón pre zvieratá - ukážky strihania psov

Zborovňa - prezentácie odbornej praxe, zahraničných stáží a súťaží

Školská kuchyňa - ochutnávka jedál zo školskej kuchyne

Zasadačka - ochutnávka rôznych druhov čajov

Školský internát - ukážka činností žiakov z internátu a prezentácia internátu

Učebňa VET1 - prednáška o slovenskom hrubosrstom stavačovi

• Deň otvorených dverí

• Vážení návštevníci

v súlade so zákonom 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov si Vám dovoľujeme oznámiť, že počas “Dňa otvorených dverí“ na našej škole, budú vyhotovované fotografie a videá, ktoré budú umiestnené na webovej stránke školy a oficiálnej facebook stránke školy.