• Školské kolo súťaže "Mladý ekofarmár"

          • V dňoch 3.-5.3.2020 sa uskutoční školské kolo súťaže "Mladý ekofarmár". 

            Garant súťaže je Ing. Ján Trnka

            Žiaci, ktorí sa chcú prihlásiť do súťaže, oslovia vyučujúho predmetu HZT alebo CHZ do 26.2.2020.

            Úvodná inštruktáž s podrobnými informáciami sa uskutoční dňa 3.3.2020 o 13,00 hod. v L.CHE a v U.RAV

            Organizačno-technické pokyny, Metodika súťaže, Okruh otázok

            Upozorňujeme účastníkov, že počas súťaže sa budú vyhotovovať fotografie, a že vstupom do súťažných priestorov vyjadrujú súhlas s vyhotovovaním fotografií.

               

          • Darovanie 2% zaplatenej dane

          • Predsedníčka Rodičovského združenia ako i riaditeľka školy by chceli aj v tomto roku požiadať o poukázanie 2% zaplatenej dane na účet rodičovského združenia. 

            Poukázané finančné prostriedky budú v koordinácii s Radou rodičov a Žiackou školskou radou použité na podporu vzdelania, zdravia, kultúry a športu. 

            Tlačivá (môžete si ich stiahnuť alebo vypísať a vytlačiť priamo v prehliadači):

            VYHLÁSENIE o poukázaní 2% zaplatenej dane

            POTVRDENIE o zaplatení dane

             

          • Rodičovské združenie

          • Dňa 13.04.2018 (piatok) o 14,00 hod. sa uskutočnia triedne aktívy Rodičovského združenia v kmeňových triedach. 

            Výbor Rodičovského združenia zasadne o 14,30 v zasadačke školy.

          • Divadelné predstavenie "Kým kohút nezaspieva"

          • Dňa 21.03.2018 sa žiaci III.A, III.C, III.D triedy a vybraní súťažiaci Hviezdoslavovho Kubína zúčastnia derniéry divadelného predstavenia "Kým kohút nezaspieva" v DAB Nitra.

            Zraz žiakov a učiteľov o 9,30 hod. pred DAB,
            pedagogický dozor učitelia SJL

             

          • Dekanátne kolo súťaže "Biblická olympiáda"

          • Dňa 21.03.2018 sa uskutoční dekanátne kolo vedomostnej súťaže "Biblická olympiáda".

            Pedagogický dozor Mgr. Sylvia Moravčíková

             

          • EČ a PFIČ MS z CUJ

          • Dňa 14.03.2018 sa pre žiakov IV. ročníka bude konať externá časť () a písomná forma internej časti (PFIČ) maturitnej skúšky (MSz anglického a nemeckého jazyka.

            Maturitný rozpis písomnej formy

            Žiaci I.A, I.B, I.C, I.D, II.A far, II.B, II.C, II.D, III.A, III.B, III.C a III.D sa stretnú o 9,45 hod. pred športovou halou Olympia, kde sa zúčastnia  výchovného koncertu "Folklór trochu inak". Vstupné je hradené formou kultúrnych poukazov.

            Žiaci II.A kyn a členovia poľovníckeho krúžku sa zúčastnia odbornej exkurzie vo Veresegyháze v Maďarsku, odchod od školy je o 7,00 hod., pedagogický dozor Ing.Trnka, MVDr. Illíková.

             

          • EČ a PFIČ MS zo SJL

          • Dňa 13.03.2018 sa pre žiakov IV. ročníka bude konať externá časť () a písomná forma internej časti (PFIČ) maturitnej skúšky (MS) zo slovenskho jazyka a literatúry.

            Maturitný rozpis písomnej formy

            Žiaci I.A, I.B, I.C, I.D, II.A, II.B, II.C, II.D, III.B a III.C sa stretnú o 9,45 hod. pred kongresovým centrom SPU, kde sa zúčastnia výchovného koncertu "Generácia XYZ". Vstupné je hradené formou kultúrnych poukazov.

            Žiaci III.A a III.D sa zúčastnia odbornej exkurzie v Kočíne, odchod od školy je o 8,00 hod., pedagogický dozor Ing. Trnka, Ing. Bóková.

             

          • Lyžiarsky kurz I.A a I.C

          • V dňoch 19.-23.02.2018 sa uskutoční lyžiarsky kurz, ktorého sa zúčastnia žiaci I.A a I.C triedy (garant Mgr. Jozef Dóczy).

            Alternatívny program pre žiakov, ktorí sa nezúčastnia lyžiarskeho kurzu zabezpečí v Mgr. Martin Košovan

             

          • Lyžiarsky kurz I.B a I.D

          • V dňoch 10.-15.02.2018 sa uskutoční lyžiarsky kurz, ktorého sa zúčastnia žiaci I.B a I.D triedy (garant Mgr. Jozef Dóczy).

            Alternatívny program pre žiakov, ktorí sa nezúčastnia lyžiarskeho kurzu zabezpečí v Mgr. Martin Košovan